Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Sveti Nikola u našoj Župi - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Nedjelja, 06 Prosinac 2015 00:00

Sveti Nikola u našoj Župi

Današnje je nedjeljno jutro zasigurno izmamilo osmijehe velikom broju djece kada su sa prvim zrakama sunca ugledali očišćene čizmice na prozorima prepune slatkišima, igračkama pa čak i šibama. Blagdan Svetog Nikole je poseban dan za svu djecu, posebice onu koja su tijekom čitave godine bila poslušna i dobra. 

Sveti Nikola je posjetio našu Župu i uljepšao današnja misna slavlja. Najviše su se razveselili oni najmlađi koji su nakon mise dobili poklone od samog Svetog Nikole. Obećali su mu da će i nadalje biti dobri, slušati svoje roditelje, poštivati starije i biti dobri u vrtićima i školama.

Evo kako je to izgledalo u Kravarskom i Velikoj Buni...