Dolazak Svetog Nikole u dječju zajednicu „Mali put“ - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Srijeda, 09 Prosinac 2015 00:00

Dolazak Svetog Nikole u dječju zajednicu „Mali put“

U subotu 05. prosinca, iako dan ranije, naše je najmlađe u Pastoralnom centru „Stjepan Povoljnjak posjetio sv. Nikola“. Priča o sv. Nikoli popularna je među djecom i nakon toliko godina. Svako dijete dobilo je čarapicu punu slatkiša što znači da su bili jako dobri cijele godine. Djeca su  se posebno obradovala darovima, a svi znamo da je njima taj svetac najdraži i da ga upravo zbog toga najviše štuju i poznaju kao sveca. Radosno su ga primili i zahvalili mu na dolazak pjesmom.