Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Ledena bajka na području župe izletište Ključić brdo - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Srijeda, 09 Prosinac 2015 00:00

Ledena bajka na području župe izletište Ključić brdo

Na području naše župe u idiličnom okruženju Vukomeričkih gorica, priroda se pobrinula za čaroliju. U jednom od mnogobrojnih sela župe nalazi se Ključić brdo. Uz predivan restoran, ljubazno osoblje i ambijent prirode koji ga okružuje, nalazi se nešto i za odmor duše, a to je  kapela sv. Huberta, zaštitnika lovaca.

 

 Ovo izletište uz tisuće svjetiljaka i blagdanskih ukrasa na Ključić brdu nudi nešto posebno. Od blagdana Svetog Nikole pa sve do kraja siječnja, možete uživati u Ledenoj bajci, zimskim radostima klizanja, brojnim stazama za šetnje i rekreaciju. Također za najmlađe mogu se vidjeti razne životinje od domaćih do divljih. Svakako za sve uzraste može se naći ponešto za kvalitetno provedeno vrijeme u prirodi.