Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Marijina legija u župi „Obećanje s.Ivane“ - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Subota, 12 Prosinac 2015 00:00

Marijina legija u župi „Obećanje s.Ivane“

Svoje legionarsko 'Da' sestra Ivana rekla je na blagdan Svetog Nikole, u Pastoralnom centru „Stjepan Povoljnjak“, pred mnoštvom vjernika i članova legionara.

Nebeska majka Marija dobila je lijepi poklon u nedjelju 6.prosinca na blagdan sv. Nikole. Svoje legionarsko obećanje dala je s.Ivana iz prezidija Kraljica apostola u Kravarskom. Marijina legija postala je obećanjem s.Ivane  bogatija za jednog člana.

Kratki nagovor održao je župnik Ivan ohrabrujući novopečenu legionarku.

Riječi podrške i ohrabrenja uputio je b.Vlado Sučec koji je rekao kako je obećanje s.Ivane dobitak ne samo za Marijinu legiju već i za čitavu župnu zajednicu. To uvijek treba biti slučaj i nije dobro ukoliko negdje ne bi bilo tako.