Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Marijina legija - obećanje sestre Marije - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Srijeda, 13 Siječanj 2016 15:50

Marijina legija - obećanje sestre Marije

Na blagdan Bogojavljenja ili Sveta tri kralja legionarsko obećanje dala je sestra Marija Lovrić. Unatoč lošem vremenu, pravoj snježnoj vijavici, sastanku su uz članove prezidija i omladinskog prezidija prisustvovali dragi legionari  iz Petrinje, predstavnice Caritasa župe i rodbina sestre Marije. Sestra Marija je radni član prezidija Kraljica apostola u Kravarskom gotovo od samog početka djelovanja te se dokazala kao predana legionarka u izvršavanju apostolata. Župnik Ivan je u prigodnom nagovoru izrazio radost ovim dobitkom za legiju i za cijelu župnu zajednicu:“ Poput mudraca koje danas slavimo, da trebamo svoj „poganski“ način života promijeniti i tražiti Krista.