Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Župno klanjanje povodom Velike Devetnice Milosrđa - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Srijeda, 27 Siječanj 2016 16:03

Župno klanjanje povodom Velike Devetnice Milosrđa

Dana 22.siječnja2016. godine, nakon euharistije u župnoj crkvi Uzvišenja Svetog Križa u Kravarskom, održalo se župno klanjanje povodom Velike Devetnice Milosrđa. Budući da se 22.siječnja spominjemo i sv. Vinka, đakona i mučenika, vlč. Ivan Kljunić je na početku misnog slavlja istaknuo kako njegov spomendan  ne bismo trebali slaviti na krivi način.

 Po završetku misnog slavlja, održalo se klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom uz razmatranje ulomka iz Ivanova evanđelja o svadbi u Kani Galilejskoj. Klanjanje su, kao i misno slavlje, uveličali članovi molitvene zajednice Srce Isusovo predvođeni glazbenikom Alanom Hržicom te  mladi iz Petrinje.

 

Nakon klanjanja, druženje smo nastavili u pastoralnom centru ,,Stjepan Povoljnjak“. Uz naše mlade, Caritas i molitvenu zajednicu, pridružili su nam se i ostali župljani te smo se, svi zajedno, lijepo proveli  uz pjesmu i slavljenje Krista.