Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Završetak Pastoralnog centra „Stjepan Povoljnjak“ - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Četvrtak, 04 Veljača 2016 17:00

Završetak Pastoralnog centra „Stjepan Povoljnjak“

Kako smo zakoračili u novu građansku godinu, tako smo priveli kraju gradnju i unutarnje uređenje samog Pastoralnog centra. U funkciji su od sada sve prostorije i može se reći maksimalno iskorištene. U donjem djelu nalaze se manja dvorana koju koriste župni zbor, mladi, molitvena zajednica, Marijina legija i za potrebe dječje katoličke igraonice. Zatim prostorije župnog Caritasa i sanitarni čvor. Na katu zgrade nalazi se velika dvorana prije svega za potrebe župne kateheze, ali i za sva druga veća zbivanja i druženja za potrebe župe. U cijeli objekt uloženo je puno novaca koje smo prikupljali kod blagoslova obitelji, tako da možemo prije svega reći da ste sami vi župljani to financirali, bila je manja donacija općine Kravarsko, kao i same Zagrebačke županije. Nadam se da će svatko od župljana ove nove prostorije prihvatiti kao svoje, a isto se tako i prema njima odnositi. Na kraju još na nedostaje ono najbitnije, a to je blagoslov cijeloga centra, koji će biti u najkraćem vremenu.