Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Susret župnih zajednica - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Četvrtak, 04 Veljača 2016 17:26

Susret župnih zajednica

U petak, 29.siječnja, u prostoru Pastoralnog centra  „Josip Povoljnjak“ , održao se susret župnih zajednica naše župe(Marijina Legija, župni Caritas, župni zbor, mladi i molitvena zajednica sv. Križ), na kojemu su po prvi put sudjelovale sve aktivne zajednice župe. Nakon uvodne riječi župnika Ivana i pjesme, potaknuti Jubilarnom godinom milosrđa, svi zajedno izmolili smo krunicu Božanskog milosrđa. Kasnije su zajednice , svaka pojedinačno, predstavile svoj  rad od osnutka do danas, s malo  većim naglaskom na prošlu godinu. Također, izneseni su planovi za skorije vrijeme te je svaka od zajednica izrazila želju za suradnju s drugima. Ostale su zajednice tako mogle saznati pojedinosti koje im nisu bile poznate o djelovanju ostalih u našoj župi. Na kraju je župnik iznio planove za ovu godinu te smo susret završili pjesmom.