Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Godišnja sjednica župnog Caritasa - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Petak, 05 Veljača 2016 16:06

Godišnja sjednica župnog Caritasa

11. prosinca 2015 g. upravni odbor i volonteri župnog Caritasa Kravarsko, održali su završnu godišnju sjednicu. Sjednica je započela zajedničkom molitvom te se nastavila uvodnim govorom, pozdravljanjem novih volontera, raspravom o potrebama korisnika te pregledom aktivnosti i događanja kroz 2015.g. Župni Caritas je u 2015. g. uz brojne akcije, sajmove, radionice i edukacije pomagao i brinuo se kontinuirano za 43 obitelji u župi. Uz pomoć i donacije nesebičnih župljana volonteri su donosili materijalnu i psiho- socijalnu pomoć, odjeću i obuću, razgovor i savjet, namještaj ali i ono najbitnije: osmjeh, radost i ljubav  siromašnima, osamljenima, odbačenima te svim potrebitim obiteljima u  župi.