Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Legionarsko obećanje s. Mare - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Četvrtak, 18 Veljača 2016 16:49

Legionarsko obećanje s. Mare

U subotu 6. veljače legionarsko obećanje dala je s. Mara Tonković. To je šesto legionarsko obećanje u našoj župi. U prigodnom govoru župnik Ivan je naglasio:“Žao mi je što ovdje nije prisutno više župljana. S. Mara je dobra vjernica, pobožna i aktivna župljanka. Nadam se da će aktivnim radom u Marijinoj legiji uz pomoć Duha Svetoga, koga je danas zazvala nastaviti dobro djelovati i nadalje. Plodovi jednog rada ne vide se odmah nego se od nas očekuje ustrajnost, žar i želja da od svog života nešto postignemo. Treba znati da imamo uvijek ruku pomoćnicu koja će nas poduprijeti u dobru, našu nebesku Majku, ali i jedan drugoga. Svakom čovjeku koji vrši djela milosrđa plodovi se kad-tad pokažu. Ponosni smo na Vas, sestro Maro. Uz legionare župe i ponešto gostiju od obitelji s. Mare, bili su nam prisutni i uvijek dragi gosti iz Petrinje i Pokupskog.