Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Molitvena inicijativa pape Franje „24 sata za Gospodina“ - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Četvrtak, 03 Ožujak 2016 23:00

Molitvena inicijativa pape Franje „24 sata za Gospodina“

Među raznim poticajima i inicijativama, papa Franjo je u buli najave Izvanrednog jubileja milosrđa odredio da se u petak i subotu prije četvrte korizmene nedjelje, to jest 4. i 5. ožujka 2016. godine , po svim biskupijama održi molitvena inicijativa „Dvadeset i četiri sata za Gospodina“. Toj inicijativi ćemo se pridružiti i mi kao župa. Stoga vas pozivam da se radosno odazovemo na cijelonoćno klanjanje pred Presvetim. Petak u 18 sati pobožnost Križnog puta koji će predvoditi naš župni zbor, a za vrijeme pobožnosti mogućnost Svete Ispovijedi. Nakon pobožnosti Misa, a zatim izlaganje Presvetoga sve do subote ujutro, završavamo Misom u 07:45 sati!