Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Radionica volontera župnog Caritasa - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Subota, 05 Ožujak 2016 19:33

Radionica volontera župnog Caritasa

U subotu, 27 veljače 2016.god., župni Caritas održao je radionicu decoupage tehnike ukrašavanja predmeta. Svi radovi namijenjeni su caritasovom sajmu koji će se održati sljedeću nedjelju, 06.ožujka 2016.god.(pod geslom:Neka ti ne zna ljevica, što radi desnica), ispred crkve, nakon mise u 8:30sati  u Kravarskom.

 

Na radionici je sudjelovalo desetak volonterki koje su s radošću vrlo lako svladale tehniku decoupage,  pa su tako radovi prava mala umjetnička djela. Probuditi kreativnost i ujedno karitativno djelovati bio je cilj ove radionice. Sva sredstva prikupljena na sajmu koristit će se za nabavu namirnica za potrebite, kako bismo i ove godine za Uskrs razveselili naše drage župljane u potrebi!