Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Održana molitvena inicijativa „24 sata za Gospodina“ - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Srijeda, 09 Ožujak 2016 19:31

Održana molitvena inicijativa „24 sata za Gospodina“

U petak 04. ožujka 2016., naša se župa pridružila molitvenoj inicijativi pape Franje „24 sata za Gospodina“. Započeli smo pobožnošću Križnog puta, koji su predmolili članovi župnog zbora, zatim svetom Misom koju je također svojim pjevanjem uzveličao zbor. Nakon mise bilo je cijelonoćno klanjanje pred Presvetim. Okupio se lijepi broj župljana i vidjelo se koliko su ljudi u potrebi za molitvom, šutnjom i razmatranjem uz razne tekstove. Lijepo je bilo vidjeti mlade iz naše župe koji su dolazili kroz cijelu noć, a isto tako i ljude iz susjednih župa, koji su se u jednom trenutku aktivno uključili u samo klanjanje pjevanjem i sviranjem. Završili smo inicijativu rano ujutro ponovno radosni okupljeni oko Euharistijskog stola slaveći Svetu Misu.