Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Održan korizmeni sajam u župi - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Srijeda, 09 Ožujak 2016 20:40

Održan korizmeni sajam u župi

U nedjelju, 6.ožujka2016., ispred župne crkve Uzvišenja Svetog Križa u Kravarskom, održao se još jedan sajam župnog Caritasa povodom nadolazećih uskrsnih blagdana. Kako bi usrećili naše korisnike za blagdane, župne zajednice su se udružile i svaka na svoj način pridonijela u ostvarivanju samog sajma. Izrađivali su se ukrasi decoupage tehnikom, razne rukotvorine, pripremali kolači i dr. Sve to ne bi bilo ostvarivo da nije bilo dobrih ljudi koji su kupnjom odlučili sudjelovati i pomoći ljudima u potrebi. Hvala svima koji su na bilo koji način pridonijeli ostvarivanju cilja našeg župnog Caritasa, a to je da ljudima u potrebi i za ove blagdane donesemo osmjeh na lice.