Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
25. Koncert u čast hrvatskim braniteljima - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Srijeda, 09 Ožujak 2016 21:04

25. Koncert u čast hrvatskim braniteljima

Pokrovitelji,  Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović i Zagrebačka županija!

 

Općina Kravarsko, Zdrug hrvatske obrane "Nikola Šubić Zrinski", pripadnici 153. brigade HV- Velika Gorica i Glazbena proizvodnja HRT-a pozivaju vas na tradicionalni 25. koncert Tamburaškog orkestra Hrvatske radiotelevizije, a u čast hrvatskim braniteljima. Koncert će se održati 11. ožujka 2016. godine s početkom u 18 sati u župnoj crkvi Uzvišenja Svetog Križa u Kravarskom. Uz  Tamburaški orkestar HRT-a pod ravnanjem maestra Siniše Leopolda , nastupit će i brojni gosti Tihana Zubek, Boris Ćiro Gašparac, Marijan Lučan, Dražen Žanko,Stanko Šarić, Miroslav Živković, vokalni ansambl Jane i naravno naši Zvonko Kompes, Josipa Gvozdanić i župni zbor. Ova tradicija počela je 1992.godine dok je bjesnio rat, a članovi Tamburaškog orkestra bili među snagama Prve topničke bojne. Od tada, svake godine orkestar HRT-a nastupa u Kravarskom u čast hrvatskih branitelja.