Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Članovi molitvene zajednice Sveti Križ, Kravarsko - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Subota, 12 Ožujak 2016 19:55

Članovi molitvene zajednice Sveti Križ, Kravarsko

Svakog četvrtka članovi molitvene zajednice okupljaju je u novim prostorijama Pastoralnog centra „Stjepan Povoljnjak“ u 19:30 sati na molitveno druženje. Susret započinje molitvom Sv. Križu i prigodnom pjesmom. Zatim dnevnom molitvom iz molitvenika „Pomozi nam Duše Sveti“ koji je službenik molitvenik ove radosne skupine. Molitvena zajednica većinom je biblijskog karaktera i svaki puta se pročitaju nedjeljna čitanja koja nam dolaze u susret i uz njih imamo kratka razmatranja kako smo ih mi doživjeli, a zatim nagovor našega župnika. Naši susreti završavaju krunicom Božanskog Milosrđa, gdje molimo na razne nakane. Isto tako u župnoj crkvi nalazi se kutija gdje se mogu ubaciti nakane naših župljana, a zatim članovi mole za te nakane i preporučuju ih u molitvu krunice. Uz pjesmu i molitvu završavamo susret i neobaveznim druženjem, a cilj ove zajednice je da se stvori zajedništvo između nas župljana. Pozivamo i ostale da nam se priključe svakoga četvrtka u isto vrijeme.