Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Održan drugi Susret ministranata naše Sisačke biskupije - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Ponedjeljak, 25 Travanj 2016 18:39

Održan drugi Susret ministranata naše Sisačke biskupije

Drugi Susret ministranata Sisačke biskupije održan je u subotu 23.travnja u Svetištu Majke naših stradanja u Gori pod geslom „Milosrdni poput Oca“. Susret je okupio 446 ministranata iz svih osam dekanata biskupije, a cjelodnevni program bio je ispunjen brojnim duhovnim, zabavnim i sportskim sadržajima koji su zajedno s povjerenikom za pastoral duhovnih zvanja pripremili župljani župe Gora, članovi petrinjske Marijine legije, te članovi Kursiljo i sestre Milosrdnice iz Zagreba. Vrhunac susreta bilo je svečano misno slavlje koje je predvodio naš biskup Vlado Košić u zajedništvu sa ostalim svećenicima.

 

Na susretu su bili prisutni i ministranti iz naše župe.