Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Roditelji prvopričesnika u akciji čišćenja župne crkve - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Četvrtak, 05 Svibanj 2016 16:55

Roditelji prvopričesnika u akciji čišćenja župne crkve

U srijedu 04.svibnja roditelji ovogodišnjih prvopričesnika okupili su se u župnoj crkvi, kako bi je očistili, a ujedno i svoj mali doprinos time dali za župnu zajednicu. Uz majke stigli su i očevi i svi zajedno radosno su se uhvatili posla i krenuli na svoj zadatak. Podijeljeni po cijeloj crkvi očistili su svaki kutak. Nedjelja koja je pred nama njihova djeca prvi puta pristupaju Euharistijskom stolu, a upravo tim činom dokazali su što za njih znači župna crkva i koliko drže do svoje župe i važnosti onoga što će biti za njih i njihovu djecu u nedjelju. Svima nama, naravno župljanima dali su lijepi primjer kako se trebamo uključivati aktivno i mi u svojoj župi na svim područjima, pa tako i na ovakvim akcijama.