Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Naš biskup Vlado susreo se s papom Franjom - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Utorak, 17 Svibanj 2016 17:15

Naš biskup Vlado susreo se s papom Franjom

Prigodom boravka u Rimu, radi službenog otvorenja kauze za slugu Božjega brata Bonifacija Ivana Pavletića, biskup sisački Vlado Košić, zajedno s hodočasnicima iz Siska i Kutine, bio je na jubilejskoj audijenciji s papom Franjom u subotu, 14. svibnja 2016. Na kraju audijencije biskup Vlado pozdravio je papu Franju i kratko s njim razgovarao o blaženom Alojziju Stepincu i očekivanju da on bude uskoro proglašen svetim.

Biskup je rekao papi kako je za hrvatske katolike on svet, na što je papa jednostavno ali veoma snažno uzvratio: „On jest svet.“

 

Papa Franjo biskupu Vladi Košiću: Da, Stepinac doista jest svet!