Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Klanjanje na čast Devetnice Milosrđa - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Srijeda, 29 Lipanj 2016 16:39

Klanjanje na čast Devetnice Milosrđa

U četvrtak 23.lipnja, navečer u 20 sati u župnoj crkvi okupio se veliki broj štovatelja Božjega Milosrđa na Euharistiji, a kasnije i na klanjanju pred Presvetim. Ovo je bio posljednji dan Devetnice Milosrđa u okviru Dvogodišnje priprave mladih za Svjetski dan mladih u Krakovu, a u sklopu Jubileja milosrđa proglašenog od pape Franje. Milosrdni Isus izrazio je sestri Faustini želju da se uoči svetkovine Božjega milosrđa obavi devetnica njemu na čast. Devetnica na ovu nakanu započeli smo u mjesecu Listopadu prošle godine i obavljali je svakog 22.u mjesecu. Misu i klanjanje predvodio je naš župnik. U nakanama za koje se molilo kako javno tako i u našim srcima, prikazali smo i domovinu i naše obitelji.