Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Humanitarni koncert Marka Perkovića Thompsona - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Nedjelja, 31 Kolovoz 2014 02:00

Humanitarni koncert Marka Perkovića Thompsona

Biskupijska zaklada Fra Bonifacije Ivan Pavletić i Sisačka biskupija organiziraju humanitarni koncert u subotu 13. rujna 2014. godine s početkom u 20 sati u Sisku na Trgu bana Jelačiča ispred katedrale. U prvom dijelu nastupit će zborovi mladih grada Siska i Sisačke biskupije, a u drugom Marko Perković Thompson. Prihod od koncerta pomoći će u daljnjem školovanju potrebitih stipendista Zaklade koja je u posljednje četiri godine dodijelila preko 200 stipendija. Ulaz na koncert je organiziran preko župnih ureda.