Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Dan kruha u domu Oaza za starije i nemoćne na Ključić Brdu - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Srijeda, 19 Listopad 2016 16:38

Dan kruha u domu Oaza za starije i nemoćne na Ključić Brdu

Utorak 18.listopada na blagdan sv. Luke nakon Euharistijskog slavlja u kapeli sv. Ivana Pavla II., koja se nalazi u sklopu staračkog doma, proslavili smo Dan kruha. Zajedno smo se okupili u boravku doma i započeli blagoslov pjesmom, zatim par riječi o značenju ovoga dana i blagoslova, a zatim je uslijedio sam blagoslov u kojem smo Gospodinu zahvalili za sva primljena dobra. Nastavili smo zajedničko druženje uz blagovanje krušnih proizvoda. Svakoga utorka okupljamo se na Misi u našoj kapeli koju slavimo s korisnicima doma i mještanima Ključić Brda.