Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Dani kruha u OŠ Slavka Kolara Kravarsko - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Četvrtak, 20 Listopad 2016 16:47

Dani kruha u OŠ Slavka Kolara Kravarsko

U četvrtak 20.listopada dan zahvale Gospodinu za primljena dobra, kruh i krušne proizvode slavio se u našoj školi. Slavlje se održalo prijepodne u 10 sati i 16 sati. Učenici škole pripremili su u zajedništvu sa svojim učiteljima prigodne recitacije, pjesme i igrokaze. Nakon toga učenicima se obratio i sam župnik koji je govorio o značaju kruha u svakodnevnom životu, a ujedno nas je podsjetio kako i u molitvi Oče naš molimo „kruh naš svagdašnji daj nam danas“. Bilo je postavljeno i samo pitanje kako se mi kao pojedinci odnosimo prema kruhu, a isto tako i prema hrani. Zatim je slijedio sam blagoslov kruha i ostalih pekarskih proizvoda koje su napravila djeca u zajedništvu sa svojim roditeljima ili bakama. Na kraju se obratio sam ravnatelj škole koji se zahvalio djeci i učiteljima na trudu i pozvao sve prisutne na druženje uz degustaciju blagoslovljenih proizvoda.