Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Klanjanje pred Presvetim zadnji četvrtak - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Subota, 05 Studeni 2016 12:46

Klanjanje pred Presvetim zadnji četvrtak

U četvrtak 27.listopada 2016. zadnji u mjesecu imali smo klanjanje pred Presvetim u našoj župnoj crkvi. Kao i svaki puta okupio se veliki broj župljana sa svojim molitvama zahvale, ali i prošnje. Klanjanje kao i krunicu toga dana predvodili su članovi Marijin Legije, prezidij Kraljice apostola, a misa se prikazala za sve pokojne članove Marijine legije. Sviranje su uzveličali na Misnom slavlju kao i na klanjanju članovi Marijine Legije niz Petrinje. Na kraju slavlja u crkvi, domaći župnik se zahvalio mladima iz Petrinje na pjevanju i animaciji mise i klanjanja. Ohrabrio je domaće legionare za daljnji rad te pozvao sve prisutne na druženje u Pastoralni centra „Stjepan Povoljnjak“. Također je pozvao prisutne  na predstavu „sv. Ivan od Boga“ koja će biti izvedena ču Gornjem Viduševcu u subotu 29. Listopadna, te na Noći svetaca u Selima kraj Siska 31.listopada.