Božićni Caritasov sajam - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Utorak, 06 Prosinac 2016 17:00

Božićni Caritasov sajam

Na drugu nedjelju došašća 4. prosinca 2016god., naš  župni Caritas organizirao je božićni sajam.

Na božićnom sajmu naši župljani mogli su sudjelovati novčanim prilozima kupujući kolače i razne božićne ukrase koje su izradili učenici iz naše OŠ Slavko Kolar, volonterke Caritasa i mnogi drugi vrijedni i kreativni župljanki. Ove godine je bilo posebno, upravo po tome što su se mnogi župljani samoinicijativno prijavili u sudjelovanju sajma.

Prikupljenim sredstvima kupit će se hrana i higijenske potrepštine koje će volonteri raznositi uoči Božića svim našim korisnicima.

Od srca svima hvala na svakoj vrsti pomoći u radu i funkcioniranju našega Caritasa!