Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Uoči blagdana Božića razveselili potrebite župljane - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Četvrtak, 22 Prosinac 2016 16:40

Uoči blagdana Božića razveselili potrebite župljane

I ove godine kroz vrijeme Došašća prikupljali smo prehrambene i higijenske proizvode namijenjene obiteljima i pojedincima u potrebi na području naše župe. Odazvao se veliki broj župljana i tim činom pokazali smo zajedništvo i veliko srce. Naši vrijedni volonteri u tjednu uoči Božića, svoje su slobodno vrijeme poklonili prije svega pakiranju tih paketa, a zatim velikog srca raznosili korisnicima. Župni Caritas otvoren je svakoga četvrtka od 17-18 sati u Pastoralnom centru „Stjepan Povoljnjak“, Kravarsko!