Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/www/zupa-kravarsko.com/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Korizmeni sajam volontera župnog Caritasa - Župa Kravarsko | Župa Uzvišenja Svetog Križa
Utorak, 28 Ožujak 2017 16:27

Korizmeni sajam volontera župnog Caritasa

Na četvrtu korizmenu nedjelju 23. Ožujka 2017., volonteri Caritasa proveli su još jedan sajam. Uz namirnice koje naši župljani ovih dana ostavljaju u prostoru crkve, kapela i Caritasa, prikupljenim sredstvima kupit će se potrebne namirnice kojima ćemo pomoći i razveseliti najpotrebitije župljane uoći našeg najvećeg blagdana Uskrsa.

 

 Za uspješno proveden sajam moramo zahvaliti prije svega dobrom Bogu koji nas drži zajedno, a zatim i našim župljanima jer bez njih sve to ne bi bilo moguće. Isto tako i onima koji svojom kreativnošću izrađuju ukrase i peku kolače. Svake godine uključuju se u ovaj projekt i djeca iz naših škola i njihovi učitelji koji također sudjeluju izrađujući prigodne radove. Najljepše je što možemo istaknuti da i u ovome sudjelujemo svi kao župna zajednica.

Hvala svima na humanosti i osjećaju za bližnjeg.